Photmotive > Imprezy > Ładuję na Czepca 2014

Ładuję na Czepca 2014

Zawody sekcyjne ReniSportu z naszym udziałem po raz drugi. Zaczynamy o 9:00 – standardowa koszulka (w tym roku fajna!), bułka, izo i do wspinania! Pierwszy bald – łatwy – spadam! No cóż, szybka poprawka (lepsza zmiana nóg) i jest top. Tym razem baldy wydają się jakby trudniejsze.

Siłacze, fot. Asia Klimas

Siłacze, fot. Asia Klimas

Zaczynamy od samych łatwych, potem podgryzamy lekko średnie. Do trudnych nie podchodzę, żeby nie tracić sił. Wg rozpiski, w porównaniu do zeszłego roku, jest mniej łatwych, więcej średnich, co zresztą daje się odczuć dość szybko. Dwa średnie robię, w dwóch kolejnych w zasadzie spadam kilka razy z topu. W jednym udaje się jeszcze zrobić bonus, ale po około godzinie i 45 minutach dochodzę do momentu, że nie mogę „dygnąć” 🙂 Inna sprawa, że próbując w poniedziałek, na świeżo, te nie „dygające” średnie przechodzę przez bonusy.

Garb Tenczyński jest nasz! fot. Ola Tyrna

Garb Tenczyński jest nasz! fot. Ola Tyrna

Koniec, to mało zadawalające 10t13b, które plasuje mnie gdzieś w połowie męskiej stawki (to gorzej niż rok temu). Nieszczęścia dopełnia ból palców, którego przez najbliższy miesiąc się nie mogę pozbyć. Na otarcie łez udaje się wyloswać „Garb Tenczyński” i zakosztować browarka na afterparty 🙂

SekcjaPanda - fot. Ola Tyrna

SekcjaPanda – fot. Ola Tyrna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *